Nadruk UV może uszlachetnić elementy szklane w Twoim domu, dodać im delikatności i ciepła. Możliwość nadruku zdjęcia lub wzorów, pozwoli urządzić Twoje wnętrze według tego co podpowiada wyobraźnia i oczekiwania.

Przed wydrukiem w szkle można wyciąć niezbędne otwory pod włączniki, kontakty czy klamki. Drukujemy na szkle gotowym do montażu o dowolnym kształcie i grubości.

Dodatkowym atutem nadruku bezpośredniego jest także krótki czas do realizacji zamówienia - praktycznie "od ręki". Wykonujemy również szkło dekoracyjne laminowane podwójne - z grafiką w środku, dwustronne, jednostronne.

Drukujemy także grafikę na plexi bezbarwnej, najczęściej używanej do druku zdjęć i grafiki, umieszczanej później jako obraz na dystansach metalowych na ścianach, jako ekspozycja na wystawach, lub też dzięki możliwości druku wielowarstwowego jako front do podświetlenia od tyłu (np. w oknach, kasetonach, meblach – witrynach).

Zastosowanie: - kabiny prysznicowe; - przestrzenie między szafkami a blatem w kuchni; - szklane drzwi (systemy przesuwne i w zawiasach); - szklane fronty mebli; - balustrady, ścianki szklane; - blaty szklane (stoły, blaty kuchenne, bary), lustra; - obrazki na ścianę ze zdjęciami, grafiką mocowane na kołkach dystansowych, - kasetony, witryny meblowe;

Nasza baza zdjęć: