cabon meble

WYCENA:

Ceny mebli kuchennych na wymiar są ustalane jednostkowo, dla każdej kuchni z osobna. Trudno jest wykonać jeden ścisły cennik który mógłby określić wartość każdej możliwej konfiguracji mebli. Jest to spowodowane tym, iż meble kuchenne wykonuje się z wielu materiałów, a każdy z nich może spowodować zmianę ostatecznej ceny w dość dużym zakresie.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE:

Jeśli skorzystałeś/aś już z formularza wyceny i odpowiada Ci nasza cena, zapraszamy do naszej siedziby w Witkowicach Jak do nas dojechać zobaczysz tutaj. Jeżeli nie masz jeszcze wyceny lub nie chcesz korzystać z formularza, również zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście.

UMOWA

Pokażemy Ci wszystkie wzorniki frontów i blatów kuchennych i ustalimy wszystkie szczegóły. Jeśli zaakceptujesz projekt podpiszemy umowę, ustalimy termin montażu i przystąpimy do realizacji zamówienia. Jeżeli nie zrobiliśmy tego wcześniej, przyjedziemy również na dokładny pomiar pomieszczenia.

MONTAŻ

Czas oczekiwania na meble to od 3 do 8 tygodni w zależności od tego jakie zostaną użyte materiały. Po tym czasie przywieziemy i zamontujemy wszystkie meble w czasie 2 dni.

ZALICZKA:

Zaliczka na materiały wynosi 30% wartości zamówienia i jest pobierana w chwili podpisywania umowy. Kolejna część jest płatna w momencie przywiezienia/odbioru mebli, natomiast ostatnia część kwoty pobierana jest po montażu mebli.