Wymiar Meble Caboń

Nowoczesne meble kuchenne - Zabrze, Tychy, Katowice

Kuchnie na wymiar

Meble robione pod wymiar to masa możliwości. To my wybieramy rodzaj i kolory frotnów oraz blatów roboczych. Nie musimy dostosowywać się do mebli, które są w sklepach – to one, dopasują się do nas, do naszych potrzeb, gustów oraz wymagań. Sami decydujemy, w którym miejscu chcemy półki, a w którym głębokie szuflady, które ułatwią nam przechowywanie zastawy.

Dopasowujemy kształt, wielkość i ilość szafek pod nasze potrzeby. Mamy pełną swobodę oraz możliwość dopasowania całego pomieszczenia do nawet najbardziej specyficznych i oryginalnych wymagań. 

Zobacz nasze możliwości: GALERIA

Ciemne kuchnie nadal w trendach

Ciemna kuchnia

Ciemne kuchnie nadal w trendach
Najnowsze trendy kuchenne są kontynuacją, a zarazem rozwinięciem tego, co mogliśmy oglądać w tym i poprzednim sezonie. Nadal prym wiodą ciemne i eleganckie kolory, które tworzą kuchnię o niezwykłym charakterze.

Integra – fronty o matowym wykończeniu dostępne w bieli oraz w dwóch odcieniach szarości. Ich wyróżnikiem są wpuszczane do wewnątrz ergonomiczne uchwyty.

Flair – fronty wykończone lakierowanym laminatem w czarnym kolorze. Do wyboru mamy dwie wersje krawędzi: o wyglądzie mosiądzu lub stali nierdzewnej. 

Nowoczesne meble kuchenne ze szkłem w roli głównej!

Kuchnie na wymiar

Kolejnym nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem jest przezroczysty blat kuchenny wykonany ze szkła hartowanego, odpornego na uderzenia i wysoką temperaturę, który ukazuje wnętrze szafek i szuflad kuchennych, Przy takim rozwiązaniu warto tuż pod blatem zamontować bardzo płytkie szuflady z licznymi przegródkami np. na przyprawy, piękne sztućce, czy akcesoria kuchenne, łatwo jednak zafundować sobie przezroczystym blatem niekończący się chaos i artystyczny nieład w kuchni.
/fot net/
 

Nawet malutką kuchnię da się zagospodarować komfortowo, funkcjonalnie oraz ergonomiczne, kiedy tylko zaopatrzymy się właśnie w solidne meble na wymiar.

Czasem nietypowa wnęka, czy nieszablonowy wymiar sprawiają, że domownicy rezygnują z użycia sporej części pomieszczenia.

Ciężko jest jednak znaleźć taki mebel czy sprzęt, który doskonale wypełni niszę bądź idealnie wtopi się w wyjątkowo wąskie pole. Przy meblach na wymiar o te kwestie nie musimy się martwić. Rewelacyjnie sprawdzą się projektowane specjalnie z myślą o naszej kuchni szafki dolne czy wiszące. Luki w pomieszczeniu wypełnią też zabudowane sprzęty.

Kuchnia na lata

Nowoczesna kuchnia

Warto pamiętać, że kuchnia ma nam dobrze służyć przez lata, a z wiekiem schylanie się przychodzi coraz trudniej. Należy zacząć od odpowiedniego doboru wysokości blatów roboczych, tak, by można było swobodnie i wygodnie przy nich pracować. Optymalnie jest to 6-8 cm poniżej linii łokci. Jeśli będą zamontowane zbyt nisko, nawet zwykłe siekanie marchewki może powodować ból i napięcie karku. Pozycja zgięta z pochyloną przez dłuższy czas głową powoduje bowiem nacisk na odcinek szyjny kręgosłupa. Równie silne, niekorzystne napięcie w okolicy karku może powodować konieczność zbyt częstego podnoszenia rąk, gdy szafki lub półki kuchenne umieszczone są zbyt wysoko

Jak czyścić matowe szafki kuchenne – o czym pamiętać?

Biało-czarna kuchnia

Kiedy mamy w kuchni matowe szafki kuchenne to, jak czyścić je będziemy, zależy od naszych preferencji. Warto jednak kierować się zasadą „lepiej zapobiegać niż czyścić” (parafrazując znane powiedzenie ze świata medycyny). Im więcej akcesoriów i dodatków będziesz mieć na wierzchu w kuchni, tym sprzątanie zajmie Ci więcej czasu. Zatem wszystko, co niekoniecznie musi znajdować się na wierzchu, schowaj do wnętrz szafek lub do zamykanych pojemników, koszyków, puszek itp. Dodatkowo zyskasz w kuchni wrażenie ładu i modny efekt minimalizmu. Ponadto, jeśli chcesz wziąć się za czyszczenie uporczywej plamy detergentem, najpierw zrób mały test w niewidocznym miejscu, np. z tyłu mebla. Wówczas przekonasz się, jak jego powierzchnia reaguje na dany specyfik.👍

Jak czyścić matowe szafki kuchenne – o czym pamiętać?

Kuchnie na wymiar

Meble kuchenne to szczególny rodzaj zabudowy, która musi być odporna na wilgoć, zaplamienia i odbarwienia oraz uszkodzenia mechaniczne. Kuchenne szafki i blaty są eksploatowane w sposób bardzo intensywny – nieporównywalny z jakimikolwiek innymi meblami w naszych domach.
Dlatego wybór materiału, z którego zostaną wykonane poszczególne elementy zabudowy ma kluczowe znaczenie dla trwałości i wyglądu mebli, a co za tym idzie – ich długoletniego, satysfakcjonującego użytkowania. Decydując się na konkretny rodzaj mebli kuchennych – dokładnie przeanalizujmy ich właściwości związane z codziennym użytkowaniem.
 
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy –  zadzwoń lub napisz do nas!

KONTAKT

Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00
ul. Poprzeczna 40
32-651 Witkowice
+48 501 145 023
cabon@wymiarmeble.pl

TAGI

meble na wymiar; szafy na wymiar; kuchnie na wymiar;  wymiar meble Caboń, meble Bielsko, meble małopolska, meble gotowe, meble na wymiar Bielsko, meble kuchenne na wymiar, nowoczesne meble kuchenne, zabudowa skosów Bielsko, nowoczesne meble kuchenne  

© 2020 Ewelina Bogacz. All rights reserved.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this