Nasza oferta

Nadruk na szkle ...

Nadruk UV może uszlachetnić elementy szklane w Twoim domu, dodać im delikatności i ciepła. Możliwość nadruku zdjęcia lub wzorów, pozwoli urządzić Twoje wnętrze według tego co podpowiada wyobraźnia i oczekiwania.

Przed wydrukiem w szkle można wyciąć niezbędne otwory pod włączniki, kontakty czy klamki. Drukujemy na szkle gotowym do montażu o dowolnym kształcie i grubości.

Dodatkowym atutem nadruku bezpośredniego jest także krótki czas do realizacji zamówienia – praktycznie „od ręki”. Wykonujemy również szkło dekoracyjne laminowane podwójne – z grafiką w środku, dwustronne, jednostronne.

Drukujemy także grafikę na plexi bezbarwnej, najczęściej używanej do druku zdjęć i grafiki, umieszczanej później jako obraz na dystansach metalowych na ścianach, jako ekspozycja na wystawach, lub też dzięki możliwości druku wielowarstwowego jako front do podświetlenia od tyłu (np. w oknach, kasetonach, meblach – witrynach).

Zastosowanie:

  • kabiny prysznicowe;
  • przestrzenie między szafkami a blatem w kuchni;
  • szklane drzwi (systemy przesuwne i w zawiasach);
  • szklane fronty mebli; – balustrady, ścianki szklane;
  • blaty szklane (stoły, blaty kuchenne, bary), lustra;
  • obrazki na ścianę ze zdjęciami, grafiką mocowane na kołkach dystansowych,
  • kasetony, witryny meblowe;

Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00
ul. Poprzeczna 40
32-651 Witkowice
+48 501 145 023
cabon@wymiarmeble.pl

TAGI

meble na wymiar; szafy na wymiar; kuchnie na wymiar;  wymiar meble Caboń, meble Bielsko, meble małopolska, meble gotowe, meble na wymiar Bielsko, meble kuchenne na wymiar, nowoczesne meble kuchenne, zabudowa skosów Bielsko, nowoczesne meble kuchenne  

© 2020 Ewelina Bogacz. All rights reserved.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this