Rodo

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia RODO – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), firma przetwarza: Caboń Wymiar Meble, ul. Poprzeczna 40, 32-651 Witkowice. Dane kontaktowe Administratora Serwisu: Bartłomiej Caboń, cabon@wymiarmeble.pl informacje, które mają charakter danych osobowych i jest również Administratorem tych Danych Osobowych (ADO).

Państwa dane osobowe otrzymaliśmy:

a) bezpośrednio od Państwa – ustnie lub za pośrednictwem środków komunikacji, np. telefon, pocztę elektroniczną;
b) w związku z wykonywaniem umowy (zawartej np. z Państwem), w szczególności w celu dostarczenia zamówienia;
c) w związku z podjęciem działań przed zawarciem umowy; możemy przetwarzać Państwa dane osobowe w niżej wymienionych celach i zgodnie z podaną podstawą prawną:
d) nawiązanie i podtrzymanie relacji handlowej lub biznesowej – jest to nasz prawnie uzasadniony interes w związku z prowadzoną działalnością usługowo-handlową:
e) realizacja umowy, w szczególności realizacja zamówienia złożonego środkami komunikacji elektronicznej;
f) obsługa reklamacji – wykonanie umowy;
g) prowadzenie rejestru korespondencji;

Najczęściej przetwarzamy Państwa Dane Adresowe:

– imię, nazwisko lub nazwę podmiotu, ulicę, miejscowość i kod pocztowy) i/lub Dane Firmowe (np. nazwę jednostki organizacyjnej lub przedsiębiorcy, Imię i Nazwisko osoby fizycznej wykonującej działalność zawodową, ulica, miejscowość, kod pocztowy, NIP, czasami również REGON, adres poczty elektronicznej).

Przetwarzanie wspomnianych danych jest niezbędne w celu umożliwienia świadczenia przez nas usług drogą elektroniczną, dostarczenia zamówionego towaru i prowadzenia wymaganych prawem dokumentów księgowych (np. faktur). Wyżej opisane dane osobowe przetwarzamy z uwzględnieniem zasad: rozliczalności, przejrzystości, prawidłowości, rzetelności, integralności i poufności.

Nie udostępniamy danych osobowych osobom/podmiotom trzecim. W związku z realizacją zamówień/umów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez kontakt: e-mail: cabon@wymiarmeble.pl

Meble na wymiar Caboń; wymiar meble Caboń, meble na wymiar Kraków, meble na wymiar Katowice, meble na wymiar Zabrze, meble na wymiar Warszawa, zabudowa skosów, zabudowa skosów Bielsko, zabudowa skosów Katowice, zabudowa skosów Kraków, meble Bielsko, meble małopolska, meble gotowe, szafy na wymiar, kuchnie na wymiar, nowoczesne meble kuchenne

PRACUJEMY:

© 2020 Ewelina Bogacz. All rights reserved.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this