Wycena i zamówienia

>

Wycena i zamówienie

Etapy pracy – krok po kroku

KROK 1

WYCENA

Ceny mebli kuchennych na wymiar są ustalane jednostkowo, dla każdej kuchni z osobna. Trudno jest wykonać jeden ścisły cennik który mógłby określić wartość każdej możliwej konfiguracji mebli. Jest to spowodowane tym, iż meble kuchenne wykonuje się z wielu materiałów, a każdy z nich może spowodować zmianę ostatecznej ceny w dość dużym zakresie.

KROK 1
KROK 2

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Jeśli otrzymałeś wycenę, złóż zamówienie.

.

KROK 2
KROK 3

UMOWA

Pokażemy Ci wszystkie wzorniki frontów i blatów kuchennych i ustalimy wszystkie szczegóły. Jeśli zaakceptujesz projekt podpiszemy umowę, ustalimy termin montażu i przystąpimy do realizacji zamówienia. Jeżeli nie zrobiliśmy tego wcześniej, przyjedziemy również na dokładny pomiar pomieszczenia.

KROK 3
KROK 4

ZALICZKA

Zaliczka na materiały wynosi 30% wartości zamówienia i jest pobierana w chwili podpisywania umowy. Kolejna część jest płatna w momencie przywiezienia/odbioru mebli, natomiast ostatnia część kwoty pobierana jest po montażu mebli.

KROK 4
KROK 5

MONTAŻ

Czas oczekiwania na meble to od 3 do 8 tygodni w zależności od tego jakie zostaną użyte materiały. Po tym czasie przywieziemy i zamontujemy wszystkie meble w czasie 2 dni.

KROK 5

Potrzebujesz inspiracji?

- zobacz -
Meble na wymiar Caboń; wymiar meble Caboń, meble na wymiar Kraków, meble na wymiar Katowice, meble na wymiar Zabrze, meble na wymiar Warszawa, zabudowa skosów, zabudowa skosów Bielsko, zabudowa skosów Katowice, zabudowa skosów Kraków, meble Bielsko, meble małopolska, meble gotowe, szafy na wymiar, kuchnie na wymiar, nowoczesne meble kuchenne

PRACUJEMY:

© 2020 Ewelina Bogacz. All rights reserved.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this