OFERTA - WYMIAR MEBLE CABOŃ

Do wykonania mebli wykorzystujemy najlepsze i najtrwalsze materiały. Dobieramy je zgodnie z życzeniem Klienta. Od wielu lat współpracujemy z liderami w dziedzinie meblarstwa takimi jak BLUM, KRONOPOL, INDECO, EEGGER, KRONOSPAN, SENATOR, PFLEIDERER oraz wiele innych regionalnych dostawców. Jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe rozwiązania, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna dla każdego klienta.

Caboń Meble to firma nastawiona na rozwój. Cenimy sobie kontakt z klientem. Dlatego też większość naszych nowych zleceń pochodzi z polecania, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie wszystkie rodzaje mebli, od tradycyjnych poprzez nowoczesne wzory. Zapewniamy także montaż oraz gwarancję na wykonane przez nas meble.

Nasz oferta:

 • Meble kuchenne, meble na wymiar, meble młodzieżowe

  W optymalnie zaprojektowanej kuchni cała dostępna przestrzeń jest wykorzystana. Aby skutecznie wykorzystać całą przestrzeń szafek dolnych, potrzebujemy systemów, które wydobędą zawartość szafki do przodu i umożliwią łatwy dostęp.
  Niezależnie od tego co jest potrzebne: blacha do pieczenia, środki czystości, produkty spożywcze czy przyprawy, zastosowany wyciąg sprawi, że wszystkie potrzebne przedmioty będą w zasięgu ręki.


  W naszej ofercie znajdą Państwo także szeroką gamę mebli na wymiar. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem dzięki temu wytwarzane przez nas meble cechuje oryginalny i estetyczny wygląd, funkcjonalność użytkowania oraz wysoka jakość wykonania. Dzięki meblom produkowanym przez naszą firmę wnętrze Państwa mieszkania może zyskać niesamowity klimat i wygląd który niewątpliwie uprzyjemni każdą spędzoną w nim chwilę.
  Osobną kategorią, a także dużym wyzwaniem są meble dla młodzieży i dzieci. Nasze realizacje charakteryzują się zarówno unikalnym wyglądem, nowoczesnym designem, ale są przede wszystkim praktyczne, trwałe i bezpieczne.
  Naszym celem jest konstruowanie mebli solidnych, wykonanych z dbałością o detale i dających radość z codziennego użytkowania przez wiele lat.

 • Współcześnie coraz popularniejsze jest produkowanie mebli na zamówienie, w większości przypadków są to szafy wnękowe i garderoby.
  Szafy wnękowe są wspaniałym rozwiązaniem problemu braku miejsca w małych mieszkaniach. Zabudowując istniejącą już wnękę nie likwidujemy cennej przestrzeni, a zdobywamy pojemną, a przede wszystkim praktyczną szafę. Szafa wnękowa posiada zasadniczo same zalety. Bez wątpienia jest w stanie korzystniej niż gotowe meble, zagospodarować powierzchnie – tą w miejscu, w którym będzie ulokowana, i tą wewnątrz mebla – to my ustalamy, jak wiele miejsca poświęcamy na ubrania wiszące, ile na półki, szuflady. Jeżeli szafa jest spora, powinniśmy nawet wygospodarować zakamarek na deskę do prasowania, suszarkę itd.


  Rozwinięciem tej formy zagospodarowania przestrzeni są garderoby które znakomicie sprawdzają się, także na poddaszach i różnego wariantu skosach.
  Szafy wytwarzamy w oparciu o przetestowane układy do drzwi przesuwnych i składanych, docenionych firm w sektorze meblarskim. Drzwi mogą być wyprodukowane z tafli w okleinie drewnopodobnej lub fornirowanej, z lustrem lub ratanem. Z tego powodu jesteśmy zdolni skuteczniej zagospodarować nietypowe powierzchnie mieszkania, takie jak na przykład skosy czy wnęki i wykorzystać wnętrza przechodnie, np. przedpokój. Żeby zaoszczędzić powierzchnię zajmowaną przez szafy, coraz częściej stosuje się także technologię drzwi przesuwanych. Szafy z drzwiami przesuwnymi – Bielsko, Katowice, Kraków i cały kraj.

 • Nasza oferta obejmuje każdy rodzaj mebli tapicerowanych. Tworzymy meble na indywidualne zamówienie, dzięki temu mają one możliwość stworzenia unikalnych wnętrz, są dokładnie takie jakie kupujący sobie wymarzył. Dzięki naszym meble wasze mieszkania nie muszą się dostosowywać do wnętrz. Meble będą oryginalne, funkcjonalne i idealnie wkomponowane w charakter danego wnętrza.

 • Opis

 • Opis

Wykonujemy m.in. - nasze zlecenia

ZAKRES NASZYCH DZIAŁAŃ - SPECJALIZACJA

Meble kuchenne na wymiar25 lat
Szafy,garderoby, zabudowy wnęk i skosów12 lat
Łóżka drewniane i tapicerowane12 lat
Schody drewniane9 lat
Drzwi drewniane i drzwi lakierowane10 lat
Meble hotelowe, barowe, do salonów11 lat